Wyszukiwarka
Producenci
Stefanplast GULLIVER 4 TRANSPORTER LOTNICZY 70X50X51cm IATA
WYSYŁKA w ciągu 24 godziny
lojalnościowy
- Program lojalnościowy skierowany jest do wszystkich klientów posiadających aktywne konto w sklepie www.zoo-aquos.pl.
- Punkty przyznawane są za każde zrealizowane zamówienie.
- 1 punkt przyznawany jest za każdą wydaną 1zł na zakupiony towar w sklepie.
- Za zapłacone koszty przesyłki nie są naliczane punkty.
- Zebrane punkty pozwalają na uzyskanie stałego rabatu na następne zamówienia zgodnie z poniższą tabelą.
- Stan punktów można sprawdzać w panelu klienta po zalogowaniu.
Stały rabat |
Zebrane punkty |
| 2% | od 400 |
| 3% | od 650 |
| 4% | od 900 |
| 5% | od 1400 |
| 6% | od 2200 |
| 7% | od 3500 |
płatności

o produkt
Opis
TRANSPORTER Z ATESTEM LOTNICZYM
STEFANPLAST GULLIVER 4 MEGA
ATEST IATA 70 x 50 x 51 cm
Starannie wykończone transportery Gulliver pozwalają zwierzęciu na udział we wszelkiego typu podróżach (samochodem, pociągiem, samolotem). Są wytrzymałe i łatwo je utrzymać w czystości. Są również całkowicie bezpieczne dzięki zamykanym, metalowym drzwiczkom.
Nowy system zamykania w transporterze Guliver homologowany IATA to 5 punktów zamknięcia z "blokadą bezpieczeństwa".
Transporter Gulliver ma na górnej pokrywie 2 przegródki przeznaczone na miskę z wodą, przysmaki lub inne akcesoria przydatne w podróży.
Do zestawu dołączone są miska na wodę.
Do transporterów gulliver można zamontować zestaw kółek, w tym 2 z hamulcem, dzięki czemu podróż będzie jeszcze przyjemniejsza - kółka nie stanowią elementu zestawu, można dokupić je na dedykowanej ofercie .
Ważne:
Produkt ten został stworzony zgodnie z aktualnymi wytycznymi IATA (Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych), jednak to linie lotnicze decydują czy dany transporter będzie akceptowany w ich samolocie. Przed zakupem należy zadzwonić do przewoźnika oraz podając model oraz wymiary dopytać czy transporter spełnia ich wymogi.
Dodatkowo linie lotnicze zwracają uwagę na odpowiednie dobranie rozmiarów klatki do wymiarów psa. Zgodnie z wytycznymi IATA pies w klatce powinien móc w pełni się wyprostować, obrócić oraz położyć w pozycji naturalnej.
Odpowiednie wymiary klatki to:
Wysokość: wysokość psa podczas stania mierzona od ziemi aż po czubek głowy lub czubek uszu.
Szerokość: 2 x szerokość psa mierzona na wysokości łopatek
Długość: długość psa mierzona od nosa aż po ogon + połowa długości przednich łap. Psa można też zmierzyć jak leży w pozycji naturalnej.
Wymiary zewnętrze: 72x52x51cm
Waga pustego: 4,7kg
Maksymalny cieżar psa: 18kg
Odpowiedni dla psów:
- beagle
- cocker spaniel
- west highland terrier
- pudel
- i inne
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bezpieczeństwo
Z tym produktem inni klienci kupili:
DOSTAWA od:
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie