Im dłużej jesteś z nami, tym tym Twoje zakupy będą tańsze. Sprawdź zasady programu rabatowego dla stałych klientów.

Koszyk: (pusty)
do kasy suma: 0,00 zł
Jaki transporter dla psa kupić, by zapewnić mu wygodą i bezpieczną podróż

Możliwość zabrania psa na wakacje to wielka radość, ale także odpowiedzialność za jego dobre samopoczucie. Jedyne o czym marzysz, to aby podróż minęła spokojnie? To samo dotyczy Twojego pupila. Zanim więc udasz się na długo wyczekiwany urlop wraz z ukochanym czworonogiem dowiedz się, jak zapewnić mu bezpieczną i wygodną podroż.

Wspólna podróż z pupilem pełna wrażeń!

Tym, którzy zdecydowali się na zabranie czworonoga w podróż, już teraz gratulujemy świetnego pomysłu! Czeka Was mnóstwo ekscytujących wrażeń. Abyście jednak wszyscy bawili się doskonale, a przy tym bezpiecznie, należy dobrze przygotować się do wyjazdu i zapewnić pupilowi odpowiednie warunki przewozu. Niezastąpiony okaże się w tym przypadku transporter dla psa. Na co zwrócić uwagę podczas zakupów?

Bez względu na długość trasy za każdym razem pupil powinien być przewożony w bezpieczny sposób. Taką podróż zapewniają specjalne transportery. Większość z nich przeznaczona jest do stosowania w samochodach. Producenci zadbali jednak, aby właściciele czworonogów mieli dostęp także do transporterów stosowanych do przewozów samolotem – co jest bardzo wygodną opcją dla osób preferujących ten sposób podróżowania.

Na co zwrócić uwagę, wybierając transporter dla psa?

Idealny transporter dla psa to taki, który zapewni zwierzęciu wygodę oraz bezpieczeństwo. Produkt musi spełniać kilka podstawowych funkcji. Przede wszystkim powinien być odpowiednio dopasowany do wielkości zwierzaka, aby ten mógł czuć się swobodnie zarówno stojąc, jak i leżąc – nie za mały, ale także nie za duży (podczas jazdy lub lotu pupil mógłby się poobijać).

Warto zdecydować się na transportery marki BRACCO wykonane z tworzysz sztucznych, ponieważ są wytrzymałe – zniosą wszelkie oznaki niezadowolenia naszego czworonoga. Ponadto nadają się do łatwego przenoszenia oraz montowania w samochodzie. Metalowe drzwiczki ułatwiają z kolei wchodzenie i wychodzenie psiaka, a dodatkowo zapewniają bezpieczeństwo i pupilowi, i pasażerom. Pojemnik ma także otwory wentylacyjne, a także dodatkowy otwór na smakołyki, aby zwierzak miał wewnątrz jak najlepsze warunki do odpoczynku.

Transportery do podróży samolotem różnią się nieco od standardowych rozwiązań. Przed wylotem należy zaopatrzyć się w pojemnik posiadający stosowne atesty. Mowa tu o aktualnych wytycznych IATA (Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych). Przed każdą podróżą warto jednak dodatkowo dopytać przewoźnika, czy akceptuje dany rodzaj transportera dla psów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl